Záväzok SANAGRO

Slovenská poľnohospodárska skupina Sanagro podporuje bezklietkový chov a preto v minulosti neprevádzkovala, a na základe tohto záväzku v budúcnosti ani nebude produkovať, spracúvať či distribuovať vajcia pochádzajúce z klietkových chovov.

Tento záväzok sa vzťahuje na všetky súčasné ako aj budúce vlastné ako aj licencované prevádzky patriace pod skupinu Sanagro. 

V prípade prevzatia prevádzky s existujúcim klietkovým chovom, túto v čo najkratšom možnom čase prerobíme na bezklietkový chov. 

Skupina Sanagro bude v oblasti napĺňania tohto záväzku otvorená nezávislým externým auditom a transparentnej komunikácii s Humánnym pokrokom. Tento záväzok z toho dôvodu zverejňujeme na našej webovej stránke

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach:

Najnovšie články

Výhodná ponuka pre mäsiarstva:
Poctivé hovädzie len za 4,40 € bez DPH/kg

Získajte pre svoje mäsiarstvo poctivé hovädzie štvrte z našej lokálnej farmy v Častkove. Dobytok kŕmime výhradne slovenským domácim krmivom, vďaka čomu sa naše mäso vyznačuje vysokou kvalitou. Na štvrte vám ho rozdelí bitúnok v Holíči. Zvýhodnená cena 4,40 € bez DPH/kg navyše zahŕňa aj dopravu do Bratislavy. Neváhajte a kontaktujte nás.

Pre poctivých mäsiarov ponúkame na predaj pravé (samozrejme aj ľavé) Slovenské hovädzie štvrte z našej farmy v Častkove. Dobytok u nás kŕmime výhradne naším Slovenským krmivom. Na štvrte Vám to rozdelí bitúnok v Holiči a dopravu do Bratislavy zabezpečíme my.