Kravy

BOL DOSIAHNUTÝ NOVÝ – HISTORICKÝ REKORD V CELOŽIVOTNEJ MLIEKOVEJ ÚŽITKOVOSTI

Naša šampiónka Kristínka

Pre všetkých fanúšikov a podporovateľov  holsteinského plemena v celej skupine SANAGRO máme  skvelú  informáciu. Bol dosiahnutý  nový – historický rekord v celoživotnej mliekovej úžitkovosti :

Krava plemena holstein, ktorú sme pracovne pre potreby medializácie 😊 nazvali Kristína je naša šampiónka. Prekročila v celoživotnej úžitkovosti hranicu 150.000kg vyprodukovaného mlieka.

Narodená 4. 4. 2006, momentálne na 14 laktácií.

Dala 15 teliat 8 jalovičiek a 7 býčkov. Má celý život bezproblémovú reprodukciu a jej priemerne medziobdobie je 387 dní.

Najlepšiu laktáciu mala v roku 2012 na 5 laktácií a to 14.170kg.

Celý svoj život bola nadštandartne zdravá a len 2x prekonala mastitídu.

Momentálne má nadojených cez 151.000 kg mlieka, je pripustená a aktuálne dojí : 36l denne.

Podnik – Food Farm, s. r. o

Chov – Dolné Trhovište

G R A T U L U J E M E ! ! !

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach:

Najnovšie články

Výhodná ponuka pre mäsiarstva:
Poctivé hovädzie len za 4,40 € bez DPH/kg

Získajte pre svoje mäsiarstvo poctivé hovädzie štvrte z našej lokálnej farmy v Častkove. Dobytok kŕmime výhradne slovenským domácim krmivom, vďaka čomu sa naše mäso vyznačuje vysokou kvalitou. Na štvrte vám ho rozdelí bitúnok v Holíči. Zvýhodnená cena 4,40 € bez DPH/kg navyše zahŕňa aj dopravu do Bratislavy. Neváhajte a kontaktujte nás.

Pre poctivých mäsiarov ponúkame na predaj pravé (samozrejme aj ľavé) Slovenské hovädzie štvrte z našej farmy v Častkove. Dobytok u nás kŕmime výhradne naším Slovenským krmivom. Na štvrte Vám to rozdelí bitúnok v Holiči a dopravu do Bratislavy zabezpečíme my.