K jarným prácam neodmysliteľne patrí hnojenie. Na TV Markíza bola na túto tému odvysielaná reportáž s naším agronómom Tomášom Kubíkom.

Polia pred sejbou potrebujú živiny a poctivý hnoj je na to ideálny. K jarným prácam to neodmysliteľne patrí a pôda sa za takúto dávku výživy väčšinou odvďačí väčšou úrodou. Keďže sa s tým niekedy spája aj zápach, ktorý sa šíri okolím … novinári prišli natáčať do okolia Senice reportáž, ktorá bola odvysielaná v hlavných správach dňa.

Výhodná ponuka pre mäsiarstva:
Poctivé hovädzie len za 4,40 € bez DPH/kg

Získajte pre svoje mäsiarstvo poctivé hovädzie štvrte z našej lokálnej farmy v Častkove. Dobytok kŕmime výhradne slovenským domácim krmivom, vďaka čomu sa naše mäso vyznačuje vysokou kvalitou. Na štvrte vám ho rozdelí bitúnok v Holíči. Zvýhodnená cena 4,40 € bez DPH/kg navyše zahŕňa aj dopravu do Bratislavy. Neváhajte a kontaktujte nás.

Pre poctivých mäsiarov ponúkame na predaj pravé (samozrejme aj ľavé) Slovenské hovädzie štvrte z našej farmy v Častkove. Dobytok u nás kŕmime výhradne naším Slovenským krmivom. Na štvrte Vám to rozdelí bitúnok v Holiči a dopravu do Bratislavy zabezpečíme my.