NAŠE ÚSPEŠNÉ FARMY A PODNIKY

Od roku 2012 pracujeme na tom, aby sme oživili tradíciu a úspech slovenských fariem. Sme hrdí na to, že vo všetkých farmách, na ktorých činnosti sa podieľame, sme dosiahli pozitívne výsledky a začalo sa im znova dariť. Prečítajte si o našich farmách.

arrow

AGROSID a.s.

AGROSID je spoľahlivým partnerom pestovateľov agrárnych plodín z oblasti Žitného ostrova. Poľnohospodárom ponúkame osivá, hnojivá a prostriedky na ochranu poľnohospodárskych plodín a zároveň im poskytujeme ich financovanie. Zabezpečujeme pozberovú úpravu ako čistenie a sušenie, úrodu skladujeme a staráme sa o ňu tak, aby si udržiavala svoju kvalitu
a kondíciu. Komodity od poľnohospodárov vykupujeme a následne predávame. Prednostne sa venujeme komoditám ako jačmeň, pšenica, kukurica, repka, slnečnica a hrach. Disponujeme skladovými kapacitami v Tomášikove, Jahodnej a Gabčíkove, prevádzkujeme verejné sklady, čističky a sušičky, niekoľko moderných laboratórií na pravidelný rozbor kvalitatívnych parametrov skladovaných plodín a realizujeme prepravu tovaru vo vlastnej réžii. Ročne vykúpime, preskladníme a zobchodujeme vyše 80-tisíc ton komodít, ktorými zásobujeme domácich a zahraničných odberateľov a spracovateľov. 

AGROSID A.S.

Hlavná 5469/60 A, 929 01 Dunajská Streda

+421 917 481 503

​​​​​​​info.agrosid@sanagro.sk | obchod.agrosid@sanagro.sk

www.agrosid.sk 

Výhodná ponuka pre mäsiarstva:
Poctivé hovädzie len za 4,40 € bez DPH/kg

Získajte pre svoje mäsiarstvo poctivé hovädzie štvrte z našej lokálnej farmy v Častkove. Dobytok kŕmime výhradne slovenským domácim krmivom, vďaka čomu sa naše mäso vyznačuje vysokou kvalitou. Na štvrte vám ho rozdelí bitúnok v Holíči. Zvýhodnená cena 4,40 € bez DPH/kg navyše zahŕňa aj dopravu do Bratislavy. Neváhajte a kontaktujte nás.

Pre poctivých mäsiarov ponúkame na predaj pravé (samozrejme aj ľavé) Slovenské hovädzie štvrte z našej farmy v Častkove. Dobytok u nás kŕmime výhradne naším Slovenským krmivom. Na štvrte Vám to rozdelí bitúnok v Holiči a dopravu do Bratislavy zabezpečíme my.